Dinsdag vond er een inbraak plaats aan de Sonatestraat in Glanerbrug, gemeente Enschede. Tijdens deze inbraak is een televisie weggenomen bij een zwaar gehandicapt meisje die sterk afhankelijk blijkt te zijn van deze televisie. Dit greep politieagenten dusdanig aan dat zij besloten een nieuw exemplaar voor haar aan te schaffen.
De politieagenten van het wijkteam hebben de helft van het bedrag uit eigen zak betaald, Electro World Kortman heeft de andere helft gesponsord en de televisie geïnstalleerd.
Oproep Politie Enschede
De Politie Enschede deelde gisteren een bericht hierover op de Facebookpagina met de melding: “Misdaad mag NOOIT lonen. En al helemáál niet wanneer het kwetsbaren betreft… Indien iemand meer informatie heeft over deze zaak, meld je dan alsjeblieft via 0900-8844 of via een privébericht op social media.”